• iletisim@malatyafirmarehberim.com
  • 0532 169 5844

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

4 Mart 2017 13:35

Malatya Oto Seramik Kaplama Hakkında Merak Edilenler ve Perfect Car Care

Malatya Oto Seramik Kaplama Hakkında Merak Edilenler ve Perfect Car Care

Bu Haftaki Esnaf Ziyaretlerimizde Son Zamanlarda Popüler Olan Araç Seramik Kaplama Kuruluşlarından Olan Perfect Car Care’yi Ziyaret Ettik.

Röportajımızı Perfect Car Care Genel Müdürü Mehmet Murat ile sohbet tadında gerçekleştirirken, oto seramik kaplama hakkında merak edilenleri, araçlara zararı varmı yada faydaları neler gibi sorular sorduk. Öncelikle;

Perfect Car Care Nedir, Kimlere Hizmet Verir.

Perfect Car Care isminden anlaşılacağı gibi kusursuz ve mükemmel bir şekilde  başta otomobil olmak üzere bütün motorlu araçların temizlik, koruma ve bakım merkezi olarak Malatya ve Elazığ Çevresinde 2 Ulusal markanın ( Ma*Fra CarPro ) bayiliğini alarak bu sektörde hizmet vermeye başladık.

Amacımız; lüks otomillerin bulunduğu bu ortamda doğru ürünün doğru bir şekilde doğru yerde kullanılmasını ilke edindik. İşin ve ürünlerin eğitimini almış profesyonel makinalar ve personellerle çok iş yaparak çok para kazanmak değilde, daha ehemmiyetli ve güvenli bir şekilde hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

Seramik Kaplama Nedir, Araçlara bir zararı varmı?

Araçlara herhangi bir zararı olmamakla beraber tam aksine faydası vardır. Vatandaşın yanlış bilgilendirilip ekspertiz ve bazı yerlerde aracın boyalı olarak görüldüğü söylenmektedir. Vatandaşlarımızın bu söylemlere itibar etmemesini tavsiye ederiz.

Türkiye şartlarında bu alanda herhangi bir cam şişe içerisinde 180 civarında seramik kaplama diye tabir edilen ürün bulunmaktadır. Fakat gerçek seramik kaplama tüm dünyada iki elin parmak sayısını geçmez. Onun dışındakiler iddia ediyoruzki 3 ay ile 9 ay arasında kullanıcıya göre değişen boya korumadır. Gerçek seramik kaplama içerisinde ‘’ Slika ‘’ denilen malzeme olan sıvılaştırılmış camdır. Bunu firma olarak garantisi dünya üzerinde 5 yıl olmasına rağmen Türkiye şartlarında biz 3 yıl gibi süreyle garanti belgesini merkezimizden istiyoruz. Car*Pro seramik kaplama’nın aracınıza olan faydaları;

» Aracınız ısı farklılıkları ve yağmur, çamur, buz, tuz, reçine, zift, rüzgar gibi dış etkenlere karşı boya koruması sağlar.

» Aracınızın her zaman parlak ve temiz olmasını sağlar.

» Asit yağmurları, ekzos dumanlarından dolayı boyanız matlaşmasını engeller.

» Araçların korkulu rüyası olan kuş pisliğine karşı ilk 10 gün sizin müdahele etmenizi sağlar. Yıkama makinaları ve fırçalara karşı aracınız üzerindeki kaplama sayesinde boyanın çizilmesini engeller. Ayrıca kimyasallara karşı korumaya devam eder.

» İzolasyon özelliği, mükemmel parlaklık, cilalı duruş, hidrofabik su itici, kir tutmama ve kolay temizlenme etkisi, boya matlaşmasını engelleme özelliklerine sahiptir.

 

Verdiğiniz Hizmetler Nelerdir?

5 Yıl garantili oto seramik kaplama, 3 yıl garantili oto seramik kaplama, pasta-cila, teflon boya koruma, ön cam su kaydırıcı, far temizleme ve parlatma, far seramik kaplama, anti bakteriyel detaylı iç temizlik, anti bakteriyel klima temizleme, hızlı cila, sulu-susuz motor temizliği ve slikonlu motor koruma, deri ve kumaş koltuk koruma, ayrıca Ma*Fra standında bulunan hobi ürünleri bulunmaktadır.

Markalarınız nelerdir ve hakkında biraz açıklama yaparmısınız?

Ma*Fra; Ünlü İtalyan otomobil lideri olan Masseratti ve Ferrari’nin birleşiminden olan Ma*Fra 50 yılı aşkın süredir otomotiv ve endüstriyel temizlik, koruma ve bakım ürünlerinde dünya üzerinde eşine az rastlanan ISO – 9001, ISO-14001, ISO-18001 Kalite ve çevre sertifikası, ayrıca H.A.C.C.P. Standartlarına sıkı sıkıya bağlı, sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmiş bir kuruluştur.

CarPro; Altyapısı Nasa’da hazırlanan teknoloji ile birlikte sürekli yenilenen gerçek seramik kaplama olan CArPro araç üzerinde 3 ila 5 yıl arasında garanti verilen bir boya koruma sistemidir. Bunun dışında CarPro’nun ön cam su kaydırıcı (FlyBy 30), pasta polish olan (Essence) ürünleri bulunmaktadır.

 

www.malatyaotoseramikkaplama.com

Firma Bilgileri

Perfect Car*Pro Oto Seramik Kaplama
0 541 422 15 00 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.