• iletisim@malatyafirmarehberim.com
  • 0532 169 5844

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

18 Haziran 2017 22:23

Marcomen Park Malatya Açıldı

Marcomen Park Malatya Açıldı

Malatya’da son yılların en görkemli açılışı bugün gerçekleştirildi. Katılım oranının hayli yüksek olduğu açılışta renkli kareler ortaya çıktı. Mehteran gösterisi ile başlangıç yapılan açılışta özel gösterilerle devam edildi. Açılış kurdelasını TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, MÜSİAD Başkanı Hüseyin Kalan, 2.OSB Müdürü Vahap Erdem, 1.OSB Müdürü Remzi Yaşar kesti.

Marcomen Park’ta ayakkabı fabrika satış mağazası, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezleri bulunuyor. Marcomen Park’ın geçtiğimiz günlerde yapılan açılışına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, MÜSİAD Başkanı Hüseyin Kalan, 2.OSB Müdürü Vahap Erdem, 1.OSB Müdürü Remzi Yaşar, ve bir çok iş adamı ile seçkin İstanbul’dan davetliler katıldı.

Kurdele kesimi öncesi Yusuf Özdal yaptığı konuşmada, “Her şey Malatya için sloganı ile yola çıktık.  Malatya benim ana vatanım, İstanbul’dan gelip Malatya’ya yatırım yapmak daha ağır bastı.  Şuan Allah’a şükür onlarca kişiye iş istihdamı sağlıyor. Malatyalı hemşerilerimizin Marcomen Parka teveccüh göstereceklerinden hiç şüphem yoktur. Tüm Malatyalı hemşerimizi Marcomen parka bekliyoruz” dedi.

Açılış yapıldıktan sonra katılımcıların alışverişe olan ilgisi gözden kaçmadı.  Ayakkabıcılık sektöründe adından söz ettiren The Marcomen World Malatya aynı zamanda alışverişin yanı sıra restaurant ve pastane bölümüylede hizmet vermekte olup çeşitli kampanyalarla adından söz ettirmeyi hedeflemektedir.

Ahde Vefâ
17 Haziran 2017 yılında Ayakkabı Fabrikası’na ek olarak sosyal ve kültürel anlamda Malatya’da eksikliği giderecek dev bir tesisi, Marcomen Park’ı da ekleyen Özdal, bir hayalini gerçekleştirmiş oldu. 

Bizlerde Malatya Firma Rehberim olarak Marcomen Park Malatya’ya işlerinde başarılar dileriz.

Marcomen Park Malatya

 

Firma Bilgileri

Marcomen Park Malatya
0 422 290 44 24 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Ali 31 Aralık 2017 00:46 CEVAPLA

    Sahtekarlar… restoranda adam kzıklıyorlar.2 kere aynı şeyi yaptılar.hadi 1. Garson hatasıdır dedim, 2. De müdüre çıktım hepsi aynı oyun. Serpme isteyin bakın nasıl çarpılıyorsunuz…