• iletisim@malatyafirmarehberim.com
  • 0532 169 5844

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

21 Ocak 2018 21:42

Sözyaşı Kültür, Sanat ve Edebiyat Dergisi ilk Sayısı ile Yayın Hayatına Başlamıştır.

Sözyaşı Kültür, Sanat ve Edebiyat Dergisi ilk Sayısı ile Yayın Hayatına Başlamıştır.

Edebiyat severler tarafından da büyük bir ilgiyle karşılanan Sözyaşı Dergisi ayrıca eğitim, sağlık ve kültür gibi diğer alanlar için de bir etki bırakmıştır. Yoğunluğu edebiyat olan ve aynı zamanda içinde radyo, sinema, sağlık, psikoloji gibi konularda da gündemsel çalışmalar bulunduran Sözyaşı Dergisi farklı alanlardaki birçok kesime hitap etmektedir.

Sözyaşı Dergisi sizleri derin duygularla karşılar, saf düşüncelerle besler ve bilgilerinize bilgi katmayı amaçlar. Şiir, hikaye, deneme, makale, kompozisyon ve düşünsel içeriklerle birlikte sanatsal bir ahenk içinde okura manevi bir huzur sağlar. Duygularınızın, düşüncelerinizin dile geleceği, nehir olup döküleceği Sözyaşı Dergisi edebi ve sanatsal kalkınmayı amaçlar. Okurken farklı manzaralara şahit olacağınız, başkalarının anılarına ortak olacağınız Sözyaşı’nda kendinizi çekici bir manzara karşısında hayallere dalarken bulabilirsiniz.

Özellikle eğitimsel ve yazınsal anlamda hem edebiyata hem de kültüre daha faydalı olmayı amaçlamış Sözyaşı Dergisi ortaya nitelikli eserler çıkarmıştır. İleriki sayılar içinde farklı kitle ve alanlar için de çalışmalar planlayarak okura olduğundan daha sağlıklı ve daha evrensel bir sayfa hazırlayacaktır. Temel gaye olarak ‘Umudunu kaybetmiş insanlığın kaybedenini bulup insanlığa hediye etmeyi’ amaçlamış Sözyaşı Dergisi artık hem raflarda hem de gönüllerde yerini almaya başlamıştır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.